طراحی و پشتیبانی وبسایت

خدمات  طراحی و پشتیبانی وب

post

مشاوره، اجرا و پشتیبانی شبکه

شرکت ها و سازمان هایی که شبکه های کابلی قدیمی دارند و از شبکه غیر اصولی و غیر یکپارچه برخوردار هستند ، با استفاده از خدمات شبکه یک شرکت معتبر و خوش نام میتوانند تجهیزات و طراحی شبکه شرکت خود را تعویض و ارتقا دهند و یک شبکه یکپارچه و قابل توسعه در سازمان خود پیاده سازی کنند.

 1. خدمات راه اندازی و استقرار شبکه
 2. خدمات پشتیبانی شبکه
 3. خدمات زیر ساخت شبکه
 4. خدمات مشاوره
 5. خدمات آموزشی

  خدمات پسیو شبکه

  • راه اندازی و نصب شبکهکابلی
  • نصب و اجرای انواع ترانکینگ و داکت
  • کابل کشی شبکه، تلفن، برق و UPS
  • راه اندازی و اجرای شبکه های بیسیم Wireless و Point to Point
  • اجرای شبکه ساختار یافته
  • ارائه نقشه از بستر کابلی و بی سیم شبکه

   ارتباط بین دفاتر و شعب

  • برقراری ارتباط بین دفاتر و شعب روی بستر اینترانت و اینترنت
post

اینترنت پرسرعت بیسیم شهری و روستایی

اینترنت پرسرعت بیسیم شهری و  روستایی  (  اینترنت وایرلس ۵ GHz )

در راستای توسعه شبکه اینترنت پرسرعت  و فایق آمدن بر مشکل زیرساخت مخابراتی برخی مناطق که امکان ارائه سرویس ADSL در آن ممکن نمی باشد، بر آن شدیم تا سرویس اینترنت بیسیم را به متقاضیان گرامی عرضه نماییم.

این نوع سرویس خدمت جدیدی است که برای مشتریانی فراهم شده است که بنا به مشکلات زیرساختی قادر به استفاده از سرویس ADSL نمی باشند و یا مشتریانی که متقاضی سرویس های متقارن و یا انتقال تصویر  هستند و نیاز به سرعت آپلود و دانلود برابر (متقارن) دارند. با استفاده از این سرویس، مشتریانی که خط تلفن PCM دارند و یا در مناطقی زندگی می کنند که دارای زیرساخت مخابراتی ضعیف است، می توانند از سرویس اینترنت پرسرعت بهره ببرند. این سرویس در فاز اول در محدوده رودسر ،رحیم اباد و کلاچای اجرا خواهد شد و متقاضیانی که در محدوده تحت پوشش اینترنت بیسیم فناوران شبکه کاسپین باشند می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

اینترنت بی‌سیم نه تنها جانشین مناسبی برای خط زمینی است، بلکه در نقاطی که امکان برقراری ارتباطات زمینی وجود ندارد، می تواند مقرون به صرفه باشد و در مدت زمان بسیار کوتاهتری نصب و راه اندازی شود. شبکه انتقال بی‌سیم کلیه مزایای شبکه زمینی را بدون هیچ یک از معایب آن دارا بـوده و تـنهـا مشکـل آن در دیـدرس هم بودن نقاط ارتباطی می باشد. به این معنی که تجهیزات کاربر باید در خط مستقیمی از یکی از آنتن های بی‌سیم (Point-to-Point) شرکت قرار گیرد. تجهیزات سمت کاربر بصورت اکسس پوینت خارجی بر روی سقف مکان مشتری نصب می گردد و باید در دید مستقیم با تجهیزات (آنتن فرستنده) شرکت قرار گیرد. این اکسس پوینت خارجی توسط کابل به اکسس پوینت داخل محل مشتری متصل می شود. در صورتیکه مودم یا اکسس پوینت داخلی دارای وای فای باشد، مشتری می تواند توسط انواع دستگاه های بی‌سیم و با سیم به اینترنت متصل شود.

post

اینترنت پرسرعت صبانت

فناوران  شبکه  کاسپین نماینده  فروش  و  خدمات اینترنت     ADSL   صبانت  در  رودسر
فناوران شبکه کاسپین مفتخر است ازین پس علاوه بر ارائه سرویس اینترنت پرسرعت وایرلس ، نمایندگی رسمی فروش و خدمات اینترنت پرسرعت adsl از شرکت نداگستر صبا (صبانت) با شماره تائیدیه ۱۰۲/۵۷۰۴۹ را اخذ نموده و اقدام به سرویس دهی نماید .
در همین راستا سرویسهای adsl را با شرایط ویژه ارائه می نماید .